DOM-MAX - strona główna
DRZWI - DOM-MAX Tarnów

Firma "DOM-MAX" powstała w 1992 roku. Od początku swej działalności firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów budowlanych. Obecnie oferuje szeroką gamę różnorodnych produktów wykorzystywanych przy wykańczaniu i remontowaniu budynków, a w szczególności okna drewniane, PCV i aluminium, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, parapety, bramy garażowe, panele podłogowe i ścienne, akcesoria, farby i lakiery.

Firma od kilkunastu lat współpracuje z uznanymi producentami materiałów budowlanych i stolarki otworowej, takimi jak: Stolarka WOŁOMIN, IGIES Jaworzno, PAGEN, PORTA, POL-SKONE, FAKRO, VELUX, GERDA, WIŚNIOWSKI, CLASSEN, HDM, KRONOPOL, JABO-MARMI, co pozwala jej przedstawić najlepszą ofertę towarów na rynku.

W chwili obecnej poza siedzibą firmy w Tarnowie przy ul. Kochanowskiego, gdzie mieści się największa ekspozycja towarów, w skład firmy wchodzą oddziały w Dębicy i Szczucinie. Stworzona w ten sposób sieć dystrybucji pozwala jak najefektywniej współpracować z odbiorcami, którymi są zarówno firmy inwestycyjne jak i indywidualni odbiorcy z terenów województwa małopolskiego i podkarpackiego.

W odpowiedzi na stale rosnące oczekiwania klientów w zakresie kompleksowej obsługi, w 2000 roku firma rozpoczęła świadczenie usług w zakresie:

 • montażu (wymiany) drzwi
 • montażu (wymiany) okien
 • montażu paneli podłogowych
 • pomiaru, doradztwa, transportu

Usługi wykonywane są przez wykwalifikowane ekipy montażowe. Każdy montażysta ukończył autoryzowane kursy oraz posiada certyfikat wydany przez producentów stolarki otworowej.

Wiele lat doświadczeń w handlu, dobrze wykwalifikowana kadra pracownicza, bogaty asortyment wysokiej jakości towaru daje pełną gwarancję satysfakcji z dokonanego zakupu. Zaufanie, jakim klienci obdarzyli firmę "DOM-MAX" jest motorem ciągłego jej rozwoju. Potwierdzeniem tego zaufania są przyznane nagrody, wyróżnienia i dyplomy.

Rosnące zainteresowanie asortymentem oraz jego nieustanne poszerzanie pozwoliły na rozbudowę firmy. W roku 2005 "DOM-MAX" przystąpił do sieci dystrybucyjnej RuckZuck.pl.

Od początku działalności firma "DOM-MAX" kładzie nacisk na wysoką jakość oferowanych towarów oraz profesjonalną obsługę sprzedaży i montażu. Wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym oczekiwaniom klientów firma wprowadziła nowatorski program pt. "Gwarancja Satysfakcji Klienta". Program ten skierowany jest przede wszystkim do odbiorców indywidualnych. Jego głównym założeniem jest polepszanie usług sprzedaży, montażu oraz serwisu zakupionego towaru tak, aby każdy klient był w pełni zadowolony.

Program "Gwarancja Satysfakcji Klienta", gwarantuje klientom:

 • profesjonalną i miłą obsługę
 • kompetentne doradztwo techniczne
 • pomoc i konsultacje zarówno w firmie jak i na miejscu budowy
 • dostawę (transport) na miejsce budowy
 • fachowy montaż
 • gwarancję jakości
 • serwis